אודותינו

  יסודות החברה
  דיג-איט פתרונות אינטרנט בע"מ החלה את דרכה עוד בשנת 2001.
  עיסוק של שנים בתחום האינטרנט, הטכנולוגיות והעיצוב הביאו ניסיון רב והכרה מעמיקה של השוק.

  בשנת 2007 הוסבה כל הפעילות לטובת קהל של עסקים קטנים בינוניים.
  המערכות פותחו והותאמו לצורך זה, צוות המכירות הוכשר והותאם לעבודה נכונה ויעילה, מחלקת העיצוב ביססה לעצמה תמהיל עבודה נכון וכמובן שמחלקת הפיתוח הותאמה לעבוד על המערכות החדשות.

  קהל הלקוחות שלנו
  אצלנו לקוח קטן הוא לקוח גדול, הוא הלקוח עבורנו.
  אנו עובדים על רמת מחירים נמוכה תוך כדי שמירה על שירות לקוחות יעיל ואיכותי, ליווי פרויקט משלב ההתקשרות הראשונית וכמובן שנספק תוצאה ומוצר איכותי.

  להבדיל מכלל השוק ומתחרינו, אנו מעריכים ורוצים את העסקים הקטנים, אנו בטוחים כי המוצר שלנו איכותי ומתאים לרמות הגבוהות ביותר וזאת בליווי צמוד וחם. אנו רואים את עצמנו יותר כחברת בוטיק אך עם מחירים תחרותיים ביותר, לא חייבים לשלם אלפי ועשרות אלפי דולרים בכדי לבנות אתר.

  המשרד
  בדיג-איט חשוב לנו כל עובד. אנו רואים כל בעל תפקיד כחשוב ואין אצלנו מישהו שעונה להגדרה בורג קטן במערכת. כל אחד נותן הכל בכדי שלקוח יצא מרוצה, מה שנקרא אצלנו "שחקני נשמה".
  האוירה במשרד והאנשים המוסריים שמגוייסים לחברה בפינצטה, מאפשרים ללקוח להרגיש את היחס החם, הרצון להשיג תוצאות טובות והחיוך על הפנים בסוף היום.

  החזון
  החברה שמה לעצמה יעד ברור, להיות החברה המובילה בישראל לבניית אתרים לעסקים קטנים בינוניים. עם שמירה על הסטנדרטים הקיימים, תוך כדי למידה ושיפור, החברה צומחת וגדלה משנה לשנה. מספר הלקוחות הולך וגדל ואיתם גם המשרד. שיפור המוצר באופן שוטף לצד שיפור תהליכי העבודה ויעולן מאפשר לנו לצמוח ולהגיע לייעדים חדשים כל הזמן.
  אנו מכירים את השוק וצרכיו ולומדים כל הזמן, תחום האינטרנט המשתנה והמתעדכן משנה לשנה מאפשר לנו כחברה יציבה לפתח פתרונות וליעל כל הזמן.

  eRate
  כחלק מפעילותם של מייסדי החברה, פועלת כיום חברה בשם eRate פתרונות מדידה מקוונים בע"מ אשר מספקת מערכת ושירות למדידה ובקרת פרסום באינטרנט.
  אנשי הטכנולוגיה בחברת דיג-איט יזמו ופיתחו את המערכת הזו אשר הוטמעה ופעילה כיום בכל משרדי הפרסום בארץ ועובדת תחת לחץ רב ועומסים כבדים במעקב אחר פעילות כל הבאנרים המוצגים כיום ברשת האינטרנט בישראל.

  דילוג לתוכן