עיצוב אתרים מקצועי

  אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, והעיצוב של האתר הוא בדיוק ההזדמנות הראשונה לעורר את הרושם הנכון על הגולשים.

  עיצוב האתר משדר את התדמית של העסק. העיצוב יכול להקרין רצינות, יצירתיות, אמינות וחדשנות. עולם שלם של ערכים מסתתר מאחורי הקווים העיצוביים שאנחנו רואים ברחבי האינטרנט. את המסרים האלה ניתן להקרין לגולשים לא רק באמצעות תוכן, אלא גם בעזרת העיצוב.

  להשיג את מטרות העסק עם העיצוב הנכון

  לכל אתר יש מטרות. בין אם מדובר ביצירת תדמית, הפצת ידע, או באתר מכירות - לכל אתר יש יעדים שהוא מנסה להשיג. עיצוב האתרים נועד לשרת את היעדים האלה ולהשיג אותם בהצלחה. אתרים שמעוניינים להגדיל את מעגל הלקוחות, לעודד הרשמות לרשימת הדיוור, או להוביל גולשים להשאיר פרטים ליצירת קשר נעזרים בכלים עיצוביים מוכחים שמצליחים להשיג את היעדים האלה.

  עיצוב אתרים נכון מבין את התנהגות הגולשים, את ההעדפות שלהם, ומתאים את עצמו בהתאם כדי להשיג תוצאות אופטימליות.

  להבין את ההקשר

  לכל קהל יעד, עולם מוצרים או שירותים יש שפה עיצובית שמתאימה לו. עיצוב לא מתעסק רק במה שיפה או אסתטי, אלא בהבנת ההקשר של תוכן האתר, קהל היעד והעיצוב הרצוי. הפתרון המתאים נוצר מתוך השילוב בין כל המרכיבים שהופכים את האתר לחי וצומח - העסק, הלקוחות, המוצרים, והמיתוג המתאים.

  למצוא בלי לחפש

  עיצוב אתרים טוב מציע לגולשים חוויית ניווט באתר מבלי שהם אפילו ישימו לב אליה. הניווט באתר הוא מרכיב חשוב שצריך להיות ברור לכל גולש באתר. ברגע שהגולש באתר ירצה לעבור לעמוד אחר, כמו למשל לעמוד יצירת הקשר או עמוד האודות, הגולש חייב למצוא תוך רגע את תפריט הניווט או את הדרך הישירה אל היעד, מבלי להסתבך בחיפוש אחר אפשרויות הניווט. המעצבים הם אלה שאחראים על פשטות הניווט באתר. הם אלה שיוצרים ממשק נח ופשוט לתפעול, כזה שיגרום לגולשים למצוא מיד את מבוקשם, מבלי שיאלצו להתחיל לחפש את הדברים לעומק.

  להיראות טוב ברשת - בכל מכשיר

  כחלק משירותי עיצוב האתר, Dig-It מציעה עיצוב רספונסיבי לאתרים שמאפשר להיראות טוב ברשת, בכל מכשיר.

  העיצוב הרספונסיבי מתאים את התצוגה של האתר למכשיר שבו נמצא הגולש. המבקר באתר זוכה לראות את האתר בתצוגה האופטימלית לגודל המסך שלו באותו הרגע – במחשב או בסמארטפון – בתצוגה המותאמת בדיוק עבורו.

  צוות המעצבים של Dig-It מספק ללקוח חוויית עיצוב מעודכנת, המתאימה לרוח העסק ולקהל היעד שלו. עיצוב אתר חכם כולל מכלול של מרכיבים, החל מאסתטיקה ומיתוג, ועד ניווט נוח, אזורים המניעים לפעולה והתאמה למכשירים השונים. אנחנו ב-Dig-It יודעים לספק את חוויית העיצוב הכוללת לבעלי האתרים בכדי שהאתר שלכם יניב את התוצאות הטובות ביותר.

  דילוג לתוכן